Jakie atrakcje znajdują się w okolicy Szczawnicy?

Jakie atrakcje znajdują się w okolicy Szczawnicy?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Położona blisko Dunajca Szczawnica, to jedno z ulubionych miejsc odwiedzanych w Pieninach. Czaruje górskimi widokami, leczy wodą zdrojową, wypełnia płuca świeżym powietrzem. Można w niej spędzić miło czas, a liczba wartych odwiedzenia miejsc jest naprawdę znaczna.

Część z nich najlepiej odwiedzić w ramach pieszej wycieczki, łącząc zdrowie z podziwianiem widoku. W końcu po to wybierasz się w góry…

Do obowiązkowych pozycji zaliczyć można na pewno Wąwóz Homole, wodospad Zaskalnik, wypełniony pięknymi drzewami Park Górny, gdzie mieści się też inhalatorium.

Szczyty górskie w pobliżu Szczawnicy

Będąc w górach nie odpuszczaj sobie zdobycia choć jednego szczytu. W zależności od kondycji możesz to zrobić pieszo, albo… kolejką linową. Na pewno warto poświęcić kilka godzin dla niezapomnianych widoków. Takie miejsca jak Trzy Korony, Sokolic, Bryjarka to piękny teren do wędrówki. Pobyt w Szczawnicy to świetny pomysł i na weekend i na dłużej, a tani nocleg znajdziesz na przykład na stronie: https://willalala.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto mieć pendrive z własnym logo?
Czy warto mieć pendrive z własnym logo?
Firmy w przypadku materiałów reklamowych szukają rozwiązań ekonomicznych i efektywnych. Takie zadania spełnia pendrive z firmowym logo. Towar ten jest […]
Ostatnie wpisy