Jak skutecznie można się pozbyć worków i cieni pod oczami?

Jak skutecznie można się pozbyć worków i cieni pod oczami?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Cienie i worki pod oczami to problem wielu kobiet i mężczyzn. Pojawiają się po nieprzespanej nocy, na skutek silnego stresu lub gdy ciężko pracujemy. Często wynikają też z przyczyn niezależnych od nas. W każdej z tych sytuacji można im skutecznie przeciwdziałać, jak i zmniejszać ich widoczność, gdy już się pojawią. Jakich środków zatem warto użyć?

Naturalnie z pomocą

Na zmiany tego typu najlepiej sprawdzają się kremy pod oczy redukujące cienie, które zawierają starannie wyselekcjonowane składniki aktywne o szerokim działaniu. Przede wszystkim pobudzają mikrokrążenie, dzięki czemu skóra otrzymuje więcej tlenu i niezbędnych składników odżywczych. Po drugie minimalizują obrzęki i opuchnięcia, dzięki czemu wydaje się ona wypoczęta i gładsza. Poprawiają również koloryt, dzięki czemu skóra odzyskuje dawny blask. Warto również rano schładzać skórę, przykładając do niej kostki lodu lub zimy kompres, jednocześnie wykonując delikatną stymulację, pobudzając mikrokrążenie krwi poprzez samodzielny masaż.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego używanie foliowych opakowań jest dobrą opcją?
Dlaczego używanie foliowych opakowań jest dobrą opcją?
Opakowania foliowe to jeden z najlepszych sposobów na zachowanie świeżości i bezpieczeństwa produktów spożywczych. Wykorzystanie folii do pakowania żywności było […]
Ostatnie wpisy