Jak się ubrać na koncert rockowy?

Jak się ubrać na koncert rockowy?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koncert rockowy to wydarzenie niezwykle emocjonujące i angażujące uczestników do brania w nim czynnego udziału. Duże znaczenie ma odpowiedni ubiór, który powinien być przede wszystkim wystarczająco wygodny, a jednocześnie nawiązujący stylistycznie do charakteru imprezy. Poszczególne elementy garderoby warto ozdobić specjalnymi naszywkami z logo występującego na scenie zespołu. Znajdziemy je w bogatej ofercie tego sklepu internetowego: https://rocktopia.pl/16-naszywki.

Najważniejsza jest dobra zabawa

Wybierając się na koncert rockowy, można z powodzeniem założyć tradycyjne jeansy (ewentualnie skórzane legginsy), t-shirt z ciekawym nadrukiem (pożądane jest zwłaszcza zdjęcie grającej kapeli) lub obcisły top, a także nieformalne obuwie – np. trampki, glany albo klasyczne adidasy. Panie powinny zabrać ze sobą również podręczną torebkę listonoszkę na najpotrzebniejsze przedmioty (model z paskiem na ramię). Pożądane dodatki dekoracyjne to natomiast różnorodne naszywki, ćwieki, metalowa biżuteria czy bandany w czaszki. Istotne jest, aby w ramach takiej stylizacji umiejętnie połączyć komfort z charakterystycznym wizerunkiem miłośnika muzyki rockowej. Dodajmy, że zalecane są głównie ubrania w ciemnych barwach, idealnie pasujące do mrocznego klimatu. Jeśli koncert odbywa się w plenerze wczesną wiosną lub jesienią i pogoda nie dopisuje, wówczas konieczne będzie założenie dodatkowego elementu garderoby w postaci kurtki ramoneski wykonanej z naturalnej skóry albo jeansu. Warto na jej tylną część (plecy) naszyć specjalny ekran materiałowy z wizerunkiem danego zespołu. Tego rodzaju element kupimy w tym sklepie online: https://rocktopia.pl/27-ekrany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stylizacje męskie na lato – jak pogodzić wygodę z elegancją
Stylizacje męskie na lato – jak pogodzić wygodę z elegancją
Nie jest prawdą, że mężczyźni bagatelizują swój wygląd i sposób ubierania. Wiele kobiet zupełnie mylnie twierdzi, iż panowie przypadkowo i […]
Ostatnie wpisy