Jak przygotować wyjątkowe zaproszenia ślubne?

Jak przygotować wyjątkowe zaproszenia ślubne?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaproszenia ślubne są o wiele ważniejszym elementem, niż mogłoby się wydawać. Osoba, która dostaje taki telegram, znajdzie w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące terminu i miejsca ceremonii, jak również wesela. Grafika, która ozdabia zaproszenie, powinna nawiązywać do stylu przyjęcia. W dobrym tonie jest również dodanie karteczki z adnotacją dotyczącą oczekiwań prezentowych, przekazywania datków na cele charytatywne zamiast kwiatów lub innych, niestandardowych rozwiązań, na które wpadnie młoda para. Zaproszenie możemy spersonalizować, dodając do kompozycji swoje zdjęcia lub teksty własnego autorstwa.

Z myślą o najważniejszych osobach w życiu

W przypadku większości wesel poza przyszłymi małżonkami, bardzo ważnymi postaciami są rodzice pary młodej, dlatego zasługują oni na specjalne zaproszenia stworzone specjalnie z myślą o nich. To forma wyrażenia szacunku oraz podziękowania za lata starań i poświęceń. Chcąc stworzyć zaproszenie dla rodziców z prośbą o błogosławieństwo, będzie można znaleźć różne warianty w sieci. Większość wzorów można dowolnie modyfikować, tak by pasowały one do naszej sytuacji. Wręczenie takiego specjalnego telegramu będzie bardzo miłym i wzruszającym gestem, a sama karta stanie się piękną pamiątką cudownych chwil.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ręcznie robione kartki nie wychodzą z mody
Ręcznie robione kartki nie wychodzą z mody
Szczególne dni, takie jak urodziny czy imieniny, ślub oraz ważna rocznica stwarzają okazję do świętowania. W tym dniu można podarować […]
Ostatnie wpisy