Jak efektownie i z pomysłem wzbogacić wnętrze mieszkania o zdjęcia z naszymi bliskimi?

Jak efektownie i z pomysłem wzbogacić wnętrze mieszkania o zdjęcia z naszymi bliskimi?
arsenalwiedzy
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niewielkie elementy dekoracyjne w pomieszczeniu potrafią sprawić, że przestrzeń staje się przytulna. W tym celu można wykorzystać rodzinne zdjęcia ze spacerów czy z wakacji. Za pomocą takich elementów miejsce, w którym przebywamy, może posiadać namiastkę domu, nawet jeżeli jest on daleko.

Detale jako serce każdego mieszkania

Nie od dziś znane są kubki na herbatę z podobizną bliskich, które sprawdzają się jako element dekoracyjny w pomieszczeniu i jako pomysł na prezent. Gadżety ze zdjęciem to nie tylko przedmioty ceramiczne. Ścianę w kuchni może ozdobić kalendarz z fotografiami, gdzie każdy miesiąc to inne wspomnienie. Nawet bliscy, których już blisko nie ma, mogą być z nami dzięki zdjęciom. Producenci drobnostek z fotografią nie zapomnieli o kolekcjonerach magnesów, tak też można zatrzymać wspomnienia i cieszyć się minionymi chwilami.

Ciekawym elementem w aranżacji pomieszczeń stały się plakaty na ścianę. Obok postaci filmowych, rysunków minimalistycznych czy roślin można wykonać plakat ze swojej ulubionej fotografii. A mieszanka zdjęć w postaci kolażu to oryginalny pomysł na prezent do bliskiej osoby. Nadruk zdjęć na papierze, ceramice, a nawet na tkaninie to już codzienność. Poszewka na poduszkę z fotografią ukochanych wnucząt ucieszy każdą babcię i dziadka.

Elementy dekoracyjne, które czasem są niepozorne na pierwszy rzut oka, wnoszą do pomieszczenia ciepło domowego ogniska. A fotografia uwieczniona na przedmiocie pozwoli zatrzymać się w nieustającym biegu dnia codziennego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealny zlewozmywak?
Jak wybrać idealny zlewozmywak?
Zlewozmywak jest niezbędnym elementem wyposażenia w każdej kuchni. Od niego w dużym stopniu zależy komfort korzystania z kuchni podczas gotowania. […]
Ostatnie wpisy