Gdzie zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa dla firm?

Gdzie zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa dla firm?
arsenalwiedzy
Biznes / rynek / finanse
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dni robocze między poniedziałkiem, a piątkiem, w których właściciele firm udostępniają i finansują pracownikom dostęp do świeżych owoców cieszą się ogromną popularnością wśród zatrudnionych osób. Warty propagowania zwyczaj, nazywany najczęściej „owocowym czwartkiem” wpływa nie tylko na zdrowie pracowników, ale i ogólne postrzeganie firmy, zwłaszcza w procesie rekrutacyjnym. Przedsiębiorstwo, które dodatkowo daje coś od siebie i oferuje dodatek do wynagrodzenia ma szansę na uniknięcie rotacji i większą efektywność pracowników. Sprawdź, o czym należy pamiętać organizując owocowe dni w swojej w firmie. 

Jak efektywnie zorganizować owocowy dzień w swojej firmie?

Jako przedsiębiorca musisz pamiętać o oczywistej rzeczy, jaką jest fakt, że ustanowienie dnia w tygodniu roboczym, w którym zatrudnieni przez Ciebie pracownicy otrzymają owocową przekąskę, jest jedynie dodatkiem do ich wynagrodzenia, ale jeśli zadbasz o to, by do firmy dostarczane były świeże produkty najwyższej jakości, owocowy akcent zostanie bardzo dobrze przyjęty i może stać się jedną z ulubionych tradycji w zarządzanym przez Ciebie przedsiębiorstwie. Aby tak się stało postaw na sprawdzonego dostawcę owoców. Firma http://www.warzywa-gacek.pl jest nie tylko gwarantem na dostawę świeżych jabłek z lokalnych sadów, czy sprawdzonych, ale również nieco bardziej egzotycznych odmian owoców. Przedstawiciele firmy dbają przede wszystkim o terminowość i jakość świadczonych usług: a to ma kluczowe znaczenie, jeśli wskazujemy konkretny termin realizacji dodatku dla pracowników. 

Korzyści wynikające z wprowadzenia owocowego czwartku

Dostawa świeżych owoców do firmy ma nie tylko za zadanie motywację pracowników oraz podkreślenie zaangażowania pracodawcy w tworzenie przyjaznego miejsca. Sięganie po owoce ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie oraz kondycję. Wzmacnia organizm, uzupełnia niezbędne witaminy, poprawia koncentrację i samopoczucie. Jeśli zatem jesteś właścicielem firmy, zadbaj w wyjątkowy sposób o swoich podwładnych. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakimi dodatkami dopełnić elegancką stylizację?
Jakimi dodatkami dopełnić elegancką stylizację?
Każdy z nas od czasu do czasu pragnie zaprezentować się elegancko. Niektórzy wyłącznie podczas specjalnych okazji, inni zaś na co […]
Ostatnie wpisy