Co możemy ubrać w gorące letnie dni?

Co możemy ubrać w gorące letnie dni?
arsenalwiedzy
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteśmy w środku lata i wszyscy chcemy dobrze wyglądać. Ale z upałem i wilgotnością, może być trudno znaleźć ubrania, które są zarówno stylowe i wygodne. Trudno jest również znaleźć ubrania, które zapewnią Ci chłód w upalne dni bez poświęcania stylu lub komfortu.

Oto kilka wskazówek, co nosić w gorące letnie dni.

Noś jasne kolory

Jasne kolory odbijają promienie słoneczne, więc są chłodniejsze niż ciemne kolory. Na przykład jasnoniebieska koszula będzie chłodniejsza w gorący dzień niż ciemnozielona. Jeśli nie możesz nosić jasnych kolorów, upewnij się, że nosisz ciemniejsze odcienie tego samego koloru. Na przykład, jeśli chcesz nosić ciemnozieloną koszulę w gorący dzień, wybierz ciemną leśną zieleń.

Wybieraj luźniejsze ciuchy

Wybieraj luźne ubrania, które umożliwiają cyrkulację powietrza wokół ciała. Unikaj ciasnych ubrań, takich jak spodnie lub spódnice z elastycznymi pasami, które mogą ograniczać przepływ krwi do kończyn dolnych i powodować obrzęk lub dyskomfort, gdy są noszone przez dłuższy czas w gorące dni. Lepiej postaw na sukienki letnie, które są wykonane z lekkich, oddychających tkanin, takich jak bawełna lub jedwab. To samo dotyczy koszul i bluzek; wybieraj te wykonane z cienkiego, luźnego materiału, najlepiej z krótkim rękawem.

Noś naturalne włókna

Włókna, takie jak bawełna, len i jedwab są lepsze od syntetyków takich jak poliester, ponieważ lepiej wchłaniają wilgoć i umożliwiają cyrkulację powietrza wokół ciała niż syntetyki (nie zatrzymują również zapachów).

Noś buty z dobrą wentylacją

Skórzane buty lub sandały sprawdzają się najlepiej w upalne dni, ponieważ pozwalają na cyrkulację powietrza przez but, gdy są noszone bez skarpet (noszenie skarpet zmniejsza wentylację). Tego typu obuwie pomaga również utrzymać stopy w chłodzie, umożliwiając odparowanie potu z powierzchni skóry, która nie ma kontaktu z wewnętrznymi wyściółkami lub wkładkami butów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Agencja SXO kompleksowo wyjaśnia czym jest SEO i dlaczego go potrzebujesz!
Agencja SXO kompleksowo wyjaśnia czym jest SEO i dlaczego go potrzebujesz!
SEO to technika marketingu cyfrowego, która pomaga zwiększyć widoczność witryny na stronach wyników wyszukiwania. SEO staje się coraz ważniejsze, ponieważ […]
Ostatnie wpisy