O zespole

Portal „Arsenał Wiedzy” to nasza pasja. To, o czym piszemy, rzeczywiście nas interesuje. Nie traktujemy tego jako pracę, ale raczej jako sposób na realizację i poszerzanie swoich pasji. Nie zawężamy się do żadnej konkretnej tematyki – za dużo jest ciekawych tematów,  żeby skupiać się tylko na jednym.
Nasz zespół ciągle się rozwija i dołączają do niego nowe osoby. Znacznie ważniejsze od wykształcenia, czy doświadczenia jest dla nas zaangażowanie i chęć do pracy. Wszyscy nadajemy na tych samych falach i dzięki temu nasza współpraca tak dobrze się układa. Nie oznacza to jednak, że popadamy w samozachwyt. Staramy się cały czas poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, po to by dostarczać odwiedzającym coraz lepszą jakość tekstów. W końcu kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Chętnie poznamy Wasze opinie na temat portalu – zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić lub poprawić – dajcie nam znać, postaramy się zrobić, co w naszej mocy, by było lepiej.